Пошук - Користувачі
Повна версія: ВЕЛОДЕНЬ - 2017
Початок » Наші заходи » ВЕЛОДЕНЬ - 2017
1 2
rekom
Велодень у Кропивницькому!27 Травня 2017 року у Кропивницькому відбудуться заходи з нагоди святкування «найвелосипеднішої» події в України та інших країнах Європи - Велодня – 2017. Вже вкорте, зусиллями Кіровоградського клубу велолюбителів «Там-Де-Ми», а також, за сприяння місцевої влади та небайдужих спонсорів, організовується урочистий парад та спортивно-розважальні заходи. Прийняти участь у заходах дуже просто: потрібно прибути до центру здоров`я «Драйв», що на Волкова 13б, та мати при собі велосипед, чи інший транспортний засіб, що приводиться у рух силою людських м`язів. Початок заходу о 10:30. З детальною інформацією можна ознайомитись на сайті велоклубу www.velo.kr.ua.

« ВЕЛОДЕНЬ - 2017 »
Це свято, традиційно, проводиться у останні дні Травня та збирає під свої прапори усіх охочих. Любителі чи професіонали, власники велосипедів чи іншого вело транспорту, ті хто катають на роликових ковзанах чи віддають перевагу скейт-бордам,- ми чекаємо на Вас!
Свято є абсолютно аполітичним та незалежним. Все організовується силами вело громади та небайдужих спонсорів.
Основна мета свята – донести до людей якісні переваги від користування транспортом що приводиться у рух силою людських м’язів. Актуальність використання «мускульних» засобів пересування в умовах погіршення екологічної ситуації в світі в цілому, та в Україні зокрема

Ти вважаєш, що велосипед це не модно? Ти вважаєш, що велосипед це не сучасно? Ти вважаєш що велосипедист – це той у кого не вистачає коштів на автівку?!
Завітай на наше свято Велодня у Кіровограді! І ти пересвідчишся, що велосипед – це дуже модно та стильно! Велосипед – це екологічно! Велосипед – це здорово! Він дарує тобі насолоду від руху та споглядання оточуючого! Він дарує тобі нові знайомства та враження! Він дарує тобі чисте повітря! А якщо зібрати до купи,- він ДАРУЄ ТОБІ ЗДОРОВЕ ТА ЯСКРАВЕ ЖИТТЯ!
Ми запрошуємо не лише велосипедистів, а й будь-кого, хто приводить свій транспортний засіб у рух силами м`язів.

Програма заходу

10:30 - 11:00 Збір та реєстрація учасників
11:00 –12:00 Парад велосипедистів. Рух колоною по місту.

Маршрут: Волкова - Гер.України – Попова - Юрія Коваленка - Університетський проспект - Євгена Тельнова – Соборна - Велика Перспективна (фотосесія біля мерії) – Шевченка - Євгена Чикаленка – Вокзальна - пр.Винниченка - вул. Шульгіних - парк Пушкіна.
12:00 – 15:00 Спортивно-розвважальна програма
(парк Пушкіна на Козачому острові)

розташування місця збору та реєстрації:

Центр здоров`я «Драйв» знаходится за адресою: м. Кіровоград, вул. Волкова, 13-Д. Це недалеко від супермаркету «Фуршет» що на вул. Героїв України, а також, від ЗОШ №19..

Реєстрація учасників
Офіційна реєстрація учасників відбуватиметься в місці збору біля ц.з. «Драйв» з 10:30 .
При собі мати:
- Велосипед або інший засіб пересування без двигуна у справному технічному стані;
- Необхідну кількість питної води, вуглеводів та «легкі» харчі ;
- Для участі у де-яких конкурсах знадобиться шолом (можливий обмін з-поміж учасників );
- заряджений мобільний телефон для екстреного зв'язку з організаторами.
- хороший настрій та якнайбільше друзів! 

Бажаючі можуть ознайомитись з матеріалами велоднів у Кіровограді минулих років:


https://www.youtube.com/watch?v=dcU7ycMlwCE

http://www.velo.kr.ua/page/4

http://www.velo.kr.ua/page/5

http://www.velo.kr.ua/page/10


Рекомендується мати при собі ремкомплект.


Час старту та схема руху колони будуть погоджені та озвучені після урочистого відкриття дійства. У регламент заходу організаторами можуть вноситись корективи, в залежності від погодних умов та інших обставин.

Велодень – 2017
Вело клуб «Там-Де-Ми»
Прес-служба
tdm-velopress@ukr.net
www.velo.kr.ua

Інформацію про цей та інші заходи велоклубу можна, також, знайти на сторінках нашої спільноти у соцмережах:


https://plus.google.com/u/0/communities/111737250457300977457 - Google +

https://uk-ua.facebook.com/VeloklubTDM - FB
nishabda
Беру на себя проведение детского Вело Дрэг-рейсинга! Нужен один помощник! Это гонка по прямой на ускорение. Проводим несколько заездов. В каждом заезде один победитель, которого мы сразу же награждаем. Проигравшие могут испытать судьбу несколько раз. Напоминаю о том, чтобы все основные организаторы-активисты обзавелись светоотражающими жилетками для руководство колонной, а также для судейство на велоэстафете. А также каждый самостоятельно обзаводится бейджиком с именем и словом “организатор”.
rekom
СПІВОРГАНІЗАТОРИ НАШОГО СВЯТА. ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ НЕБАЙДУЖИМ

nishabda
Мы в “Ранковой каве”
https://www.youtube.com/watch?v=b3xuke06rpg
amber220lfc
Класно все вийшло і навіть погода в останній момент перейшла на нашу сторону
rekom
Сьогодні, дякуючи спільним зусиллям усіх небайдужих,- у Кропивницькому відбулося свято Велодня!
Це було просто неймовірно! Ще зранку, не прокинувшись після нічних підготовчих робіт, я розмірковував над тим, чи будемо ми проводити свято, чи, все ж, будемо переносити на наступний день? Хмари, де-не-де дощик, вітер наносить усе сумніші і сумніші кольори на небосхил…
Питаю клубчан у рупі: “Ну що свято буде, чи переносимо?”. Усі, як один висловилися за те, щоб усе ж таки ризикнути!
І ризик виправдав себе на 100%! Близько 350 учасників, повернувшись спиною до хмар та пересторог, просто приїхали до центру Здоров`я “Драйв”, аби весело і завзято промчати вулицями міста…
Фініш велопараду знаходився на Козачому острові, де веселу когорту велосипедистів чекали наші конкурси у Велоестафеті та розважальна програма від прихильників здорового способу життя!
Співи та майстер-класи, виступи представників гирьового спорту, розважальна програма для малечі,- усе це було розігрівом перед основним дійством, яке захопио погляди усіх присуніх, та охопило територію усього парку Пушкіна!
У Велоестафеті прийняло участь близько 50 учасників. Протягом дистанції, яку я так і не встиг заміряти внаслідок зайнятості організаційними моментами,- велосипедисти долали локації з серйозними і навпаки,- не дуже конкурсами. Десь їм потрібно було пройти коридор у формі зиг-загу, а десь просто побуцати кульки ногами, чи приміряти на голову бутафорську кепку:)
Приємно було споглядаи, що навіть після закінчення свята, багато люду просто гасало парком на байках, відчуваючи як якісно перетворюются спожиті калорії у потужні Джоулі!
Охриплий від проведення заходу, але задоволений тим, що кожного разу ми можемо придумати, організувати і провести свято для мешканців міста, створивши усі необхідні умови!
Щира дяка усім піворганізаторам, банери яких, майоріли на галявині острову! Та ще більша подяка моїм клубним побратимам! Завдяки їх зусиллям на трасі Велодня з`явилися знаряддя та розмітка, протоколи та банери, локації та штучні перешкоди! ДЯКУЮ ВАМ ЛЮДИ!!! УСІМ УСІМ УСІМ!!! Хай так буде завжди! Дружньо! Завзято та з якісним наповненням!
Із усією сміливістю можу заявити, що свято Велодня у Кропивницькому відбулося НА Ура!!!
ШАНУЙМОСЯ!!!:))
nishabda
А где фотоотчеты???
Western

Nicolaus
A7X
Це мобільна версія форуму. Для перегляду більш інформативної повної версії натисність сюди.
Powered by DjangoBB